Novosadski matematički seminar – zatvorene prijave

Zatvorili smo prijave za akreditovani Novosadski matematički seminar, koji se održava u subotu, 23. novembra 2024, u okviru Dana matematike u Novom Sadu, hvala svima koji su se prijavili!

Svi prijavljeni treba da uplate kotizaciju PRE održavanja seminara, da bi na licu mesta dobili uverenje o učešću. Cena seminara je 2500 din. Ukoliko seminar plaća škola ili neka institucija, treba da se javite emailom na dmns2016.info@gmail.com, zatražite da se okači elektronska faktura u centralni registar, napišete naziv škole, PIB, i imena profesora za koje uplaćujete. Ukoliko plaćate sami, onda samo uplatite kotizaciju od 2500 din na račun Društva matematičara Novog Sada, broj računa je 340-11014705- 29, napišete u „Svrhu“ Kotizacija za seminar DMNS, ime-i-prezime, mesto.

Vidimo se u Novom Sadu, 23. novembra 2024!